| Luizaaaana44 a întrebat:

Peste cateva zile plec impreuna cu familia mea intr-o excursie si as dori sa-mi faceti o lista cu cam tot ce ar trebui sa am la mine.
Excursia va dura o saptamana si jumatate si voi merge la munte si la mare, aici, in Romania.
Multumesc anticipat!

FUNDITA!

Răspuns Câştigător
| Anonima6789777 a răspuns:

Hmm simplu depinde de tine.
- Sevetele, umede/uscate
- costum de baie
- slapi
- lotiuni pentru a te proteja de soare
- prosop personal
- ar fi de folos o sapca
-rucsac
- multe tricouri
- incaltaminte de munte
- poti sa iti iei ceva Ipod pentru a asculta muzica
- nu te plictisesti niciodata cu un pachet de carti
- multe elastice de par
- ochelari de soare
- pasta de dinti periuta

Distractie placuta

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Lista ti-o poti intocmii singura in functie de ce ai in garderoba si necesitatile tale in functie de cazare (hotel, gazda, cort samd).

| ElenaLoly a răspuns:

Haine si subtiri, dar si mai grosute(pentru orice eventualitate)
Cistum de baie
Lotiuni de plaja
Hartie igienică (nu se stie daca acolo unde te vei caza vor fi si hartie de rezervă dai dacă vor veni femeilor de serviciu la timp)
Șampon