| RsKd a întrebat:

Placa Sapphire Radeon HD7750 1GB DDR5 128-bit este compatibila cu pc meu?

Intel(R) Pentium(R) CPU G620 @ 2, 60Ghz.

Placa de baza:: MSI H61M-P21 (M.S-7680)

Placa video: NVIDIA GeForce 210.

3GB RAM.

Sau daca nu placa aceasta http://www.emag.ro/......LF4KBBBM/.
+ ca o sa mai adaug 4gb ram. O sa imi mearga BattleField 3?

1 răspuns:
| Teo4ro a răspuns:

Eu am Sapphire Radeon HD7750, nu pot sa iti zic daca merge Battlefield 3 pentru ca nu am incercat. Dintre jocurile mai noi care cer resurse, am bagat GTA4 care merge pe med/high bine, Farcry 3 care merge pe high excelent si NFS Most Wanted 2012 care la fel merge la full excelent. Mentionez ca am un procesor Intel Core 2 Quad de 2, 4 GHz si 4gb RAM...