| NC91 a întrebat:

Salut, recent am facut un canal pe YouTube (NC91) in care postez filmulete din plimbarile cu ATV-ul pe care le fac in timpul liber, as dori ceva sfaturi in legatura cu modul de a filma, povestea clipului, cresterea interesului pentru canal, etc. Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Kevinn2000 a răspuns:

Presupun că scopul este să te urmărească cât mai multă lume.
Îți zic eu ce părere am despre canalul tău, ca să-ți dai seama unde greșești.
M-am uitat la ultimul video, și la jumătate din cel în care ai început de la o benzinărie.
La ultimului video postat, nu ai scos un sunet, nu ai salutat pe nimeni, doar ai filmat câteva secvențe în care te plimbi. Nu îmi place să mă uit la video-uri de genul, e plictisitor.
Chiar dacă ai vorbi, dacă doar te plimbi și vorbești tot plictisitor e, cel puțin pentru mine.
În celălalt video, ai început fără să saluți, doar vorbeai ceva, nici nu știu ce.
Sunetul motorului îți acoperă vocea și trebuie să dau volumul mai tare să te aud pe tine, în același timp se aude mai tare și motorul.
Comportamentul verbal e cam jenant. Adică să zici unui motociclist " nu saluți mă mortule? " sau ceva de genul, e urât.
Cred că nici nu-l cunoști, dar vrei să pari " șmecher " pe video, dar mie mi se pare penibil.
Prefer să mă uit la un motociclist decât la o persoană cu ATV, indiferent de persoană, mi se pare mai mișto.
Poate din cauza asta nu ai succes.

| combativul a răspuns:

Incearca sa vorbesti incontinuu, sa ai un subiect pe care-l sa-l dezbati. La editare sa nu ai momente in care nu vorbesti fiindca plictisesti publicul.