| Aaaaaaaaandrei a întrebat:

se pot da mesaje pe telefon cu numar ascuns?

10 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

Buna,
Din cate stiu eu, nu se poate, iar cei care zic ca pot, te mint pentru niste amarati de 10 lei.
Chiar nu se poate, orice ai face.winking

| burli97 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Din cate stii tu. Dar unii stiu mai multe. Lasa-mi un nr. de telefon prin PM si poate-ti fac o demonstratie.

| AlinaaAli a răspuns (pentru burli97):

Nu, mersi, sunt lamurita cu asa ceva, de aceea stiu ca e vrajealawinking

| burli97 a răspuns (pentru AlinaaAli):

Chiar imi vine sa te injur acum...De unde esti lamurita? Lasa-ma sa-ti demonstrez ca pot, atata tot. Nu cer mai mult. Poate te fac sa-ti schimbi parerea.

| AlinaaAli a răspuns (pentru burli97):

Daca esti taran, injurama, n-ai decat, tot asa o sa dorm la noapt, ori ca sunt injurata, ori ca nuwinking chiar te rog sa ma injuri, cu asta imi demonstrezi ca am dreptate si ca nu sti sa respecti si parerile celorlati.
Nu vreau sa imi schimb parerea si nu vreau sa imi demonstrezi nimic.
O zi frumoasa sa ai.

| burli97 a răspuns (pentru AlinaaAli):

De ce sa ai dreptate? In legatura cu ce? Respect parerile celorlalti, normal. Dar nu atat timp cat stiu ca EU am dreptate si ca pot da astfel de SMS-uri.

evenso
| evenso a răspuns:

Buna.
Nu se pot da mesaje ca numarul sa nu apara.

| Aaaaaaaaandrei explică:

Ok multumesc

| burli97 a răspuns:

Contacteaza-ma prin PM si iti pot trimite eu mesaje in asa fel incat sa apara orice numar/nume la sender. Oricum, serviciul nu este gratuit.

| Aaaaaaaaandrei explică (pentru burli97):

Nu-mi permite sa-ti scriu PM