| Varsson a întrebat:

Salut, spuneti-mi si mie cateva activitati, sa treaca timpul mai repede. Intr-o luna eu plec in alta tara, si simt ca timpul trece greu. Dati-mi niste sugestii, ce sa fac sa treaca mai usor? La niste activitati ma refer.

Răspuns Câştigător
| GabrielaIoana a răspuns:

Depinde si ce iti doresti tu sa faci daca vrei sa stai in casa sau sa iti petreci timpul in aer liber.In caz ca vrei sa stai acasa poti incerca jocuri pe calculator(gen metin sau altele), poti sa citesti diverse carti(iti sugerez cartile de cultura generala intreaba la biblioteca) sau poti sa te uiti la filme/seriale. Daca vrei sa iti petreci timpul afara mergi cu bicicleta sau joaca tenis, biliard sau fotbal.

5 răspunsuri:
| AlexAleex a răspuns:

Nu te mai gandii ca pleci in alta tara, fa ceva care te distreaza.

| AnonimulxD112 a răspuns:

Buna.:d
Poi dimineata poti sa te duci la alergat si la fel seara puppy dog eyes
Te poti duce prin parc cu rolele sau cu bita puppy dog eyes
Sau sa faci ce-ti place :d

| Carmen100 a răspuns:

Sall!
Eu ies cu prietenii pe atrada cu rolele bicla sau pe jos, stau la calculator, TV, desenez, ma joc remi, carti cu mama sau frati'miu, stau pe TPU, ascult muzica, caut prin dulapuri in speranta ca gasesc ceva interesant, puzzle'uri sau merg la mamaie care are gradina si stau cu ea, mananc ce fructe vreau si ma joc cu animalele.
Cam atatwinking

| Piratul10 a răspuns:

Răspunde la întrebări pe TPU!

| Flavyw111 a răspuns:

Păi poţi juca cu cineva jocuri de genul: Macao, Monopoly, poţi citi reviste, cărţi, poţi juca multe jocuri cu cărţi, şah, poţi merge la alergat sau poţi să joci jocuri virtuale. Funda? happy