| Shooter a întrebat:

Spuneti-mi si mie jocuri(de preferinta Simulatoare) care sa mearga pe un sistem : procesor - 1.8 ghz dual-core, RAM-2gb,placa video 512.
Funda!

2 răspunsuri:
| Lzz a răspuns:

Cel mai simplu e sa intri pe canyourunit.com..vrei instala un mic program.iar apoi iti vei alege din lista lor de jocuri ce vrei tu.iar apoi prin apasarea butonului "Can You Run It" site-ul iti va spune daca jocul iti va merge. funda?

| Shooter explică (pentru Lzz):

Pai sunt sute de mii de jocuri, imi ia o gramada de timp sa stau sa aleg...de aia am zis"spuneti-mi".