| Andrei_Gherman_1996 a întrebat:

stie cineva cum pot intra la evenimente in backstage ce ar trebui sa scriu pe ecusonul ala fiind fotograf?

8 răspunsuri:
| noktambul a răspuns:

Trebuie sa adresezi o cerere de acreditare catre organizatorii evenimentului respectiv.

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru noktambul):

Ce fel de cerere? mi au zis niste paznici ca am nevoie doar de ecuson talon ce e

| noktambul a răspuns (pentru Andrei_Gherman_1996):

Ecusonul sau talonul ala de care ti-au zis specialistii aia de paznici este eliberat de catre organizatorii evenimentului.

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru noktambul):

Pacat...

| noktambul a răspuns (pentru Andrei_Gherman_1996):

De ce "pacat"? Ce mare problema e sa iei legatura cu organizatorii unui evenimen si sa-ti expui cererea. Bafta!

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru noktambul):

Am fost la un evenimeni din Radauti si mi-a zis un paznic ca pot intra gratis asa in back-stage faza e ca daca merg si in Iasi si Radauti fac cerere peste tot?

| noktambul a răspuns (pentru Andrei_Gherman_1996):

Nu stiu. Cred ca organizatorii iti pot acorda permisiunea fie pentru doar un spectacol dintr-un o locatie anume, fie pentru tot turneul. Asta daca nu cumva cineva are exclusivitate pentru spectacolul respectiv. Bafta!

| Andrei_Gherman_1996 explică (pentru noktambul):

Mersi mult!