| xlr8rq1 a întrebat:

Stie cineva de unde pot lua spray-uri graffiti din bucuresti?
Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
| WIZE a răspuns:

Eu nu sunt din Bucuresti, dar totusi pot sa iti raspund, ne se prea gasesc, eu am cumparat de la magazinele auto, doar ca daca vrei sa vaci pe pereti ceri culoare ne metalizata, daca vrei s vopsesti alt ceva, fier ceva, ceri simplu spray de vopsit culoarea cutare... Garantat are la magazinele auto. Funda te rog!

9 răspunsuri:
| OaKi12 a răspuns:

Alege-ma pe mien te rog, am cont doar de vreo 3 zile, si vreau sa le arat tuturor de pe TPU, ca nu spun prostii, si incerc sa ii ajut mult!

| XtmCamiii a răspuns:

Buna spray-urile grafiti se gasesc in toate supermarketurile cum ar fi Corra Kaufland Pic etc se gasesc sau se mai gasesc in magazinele pentru vopselui (vopsea)
succes si numai bine...

| stuffhappens a răspuns:

Dc vrei sa scrii **** pe un perete sau sa faci pentagrame sataniste? Parca n-avem destule.

| xlr8rq1 explică:

In primul rand, stuffhappens, esti un cretin mare de tot! du-te incolo daca ma iei cu d-astea!
Si...nu stiu pe cine sa aleg intre SmileChupsDă si OaKi laughing
Ma mai gandescwinking

| WIZE a răspuns (pentru xlr8rq1):

Eu as alege OaKi pentru ca un tag ar trebui sa aiba 3 sau 4 litere ( merg si mai multe dar e indicat 3-4) eu de ex am tagul wize

| xlr8rq1 explică:

Ce noob esti,stuffhappens!
Mai intai imi zici mie ca fac pentagrame satanice,dupa aia ma injuri in mesaj de ma umpli de injuraturi si dupa aia imi dai cerere de prietenie ma, jegosule?
Ba frate, esti un mare noob!

| Senkio a răspuns:

Sunt magazine speciale pentru graffiti cum ar fi Corner shop sau Ollie Gang shop.M-ai poti gasi si la magazinele specializate pe arte cum ar fi Hanul cu tei in Centrul vechi.