| andreilucian2010 a întrebat:

Stie cineva playere cum este bs player sa pot vedea filme si sa incarc subtitrarea?

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| nykonyk a răspuns:

Http://kmplayer.en.softonic.com/ un player bun care citeste cam orice eu pe acesta il folosesc

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Pai cu bsplayer poti man...cauta pe net si ia-l cu tot cu codecuri si ca sa iei subritrari la filme dai click dreapta pe film cand este pornit...bine il pui pe pauza si dai la subtritari si apasa pe cauta online big grin apoi alegi pe alea cu ROM sau RUM si dai descarca tongue!

| OchialbastriVisatori a răspuns:

Http://www.videolan.org/mirror-geo.php?file=vlc/1. 0. 3/win32/vlc-1. 0. 3-win32. exe e cel mai bun pentru filme! VLC media player!