| dragosbarli a întrebat:

Stie cineva un loc de unde se poate vedea tot orasul Slatina? Mi-a spus cineva ca exista o parcare pe un deal dar nu stiu exact unde.

Răspuns Câştigător
| Bizon95 a răspuns:

Nu stiu, nu sunt din Slatina
poti sa incerci sa te urci pe o cladire si sa vezi ce punct ar putea vedea tot orasul, sa te duci pe google earth (daca nu esti in Slatina) sau sa folosesti o drona...

eu m-am uitat pe google earth, singurul punct care pare sa se incadreze ar fi Dealul Viilor... insa nu e prea inalt!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Intoarce-te la cel care ti-a spus asta si intreba-l detaliat, care-i locatia.
Este de 1000 de ori mai usor si mai convenabil sa vorbesti cu cineva care stie sigur unde este locatia aceea, decat sa intrebi pe un forum online, unde ai sanse minime (spre deloc), sa aflii o locatia intr-o pustie, dintr-un colt de satuc.

| dragosbarli explică (pentru Violleta2022):

Esti cea mai elevată persoana cu care am avut ocazia sa vorbesc pana acum! Jur ca esti unica?