| raizoguard a întrebat:

stiti cum imi pot sterge fotografiile de la facebook

Răspuns Câştigător
| LondoneseCat a răspuns:

Buna,dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care "delete".

Daca nu,te duci pe albumul unde ai pozele,si sus va scrie "edit album" dai acolo, iti apare o casuta si dai jos "delete album " si gata :*

sper ca te-am ajutat, funda?:*

16 răspunsuri:
| Tweetymrrr a răspuns:

Te duci la imaginea respectivă, iar în stânga comentariilor de la acea poză apare scris cu albastru ceva gen "Şterge fotogarfie".
Succes!

| AndreiGabi a răspuns:

Intri la fiecare poza in parte si undeva in stanga jos scrie,, sterge aceasta fotografie"...

| Minalore a răspuns:

Sigur, e ft usor:
1. da la albumul care contine fotografia
2. da pe optiunea edit album(e sus sub titlul albumului)
3 se va deschide o fereastra si in coltul stanga jos e opptiunea edit photos
4. Sub fiecare poza e casuta nebifata - delete. Selecteaza pozele care vrei sa le stergi iar apoi jos pe pagina este butonul save changes si gata

| Liquify a răspuns:

La fiecare poza apare "Stergere fotografie" sau "Delete photo" in stanga jos langa comentarii.

| FesCuDungi a răspuns:

Intri pe profil, apoi la fotografii, intri intr-unul din albume si in stanga jos ai optiunea sterge aceasta fotografie!

| AislinnLowery a răspuns:

La fiecare fotografie de pe fb, cand o deschizi iti apare in stanga o insiruire de optiuni, da click pe "Delete This Photo" si gata. Spor la sters! happy

| Nikol99 a răspuns:

Cand dai sa vezi poza iti apare mai jos "Sterge fotografia" si dai acolo.Bye sper ca te-am ajutat :*!

| LionelJosh a răspuns:

Pai dai click pe poza astfel incat sa iti apara mare, si apoi in josul fotografiei, in stanga iti apar diferite optiuni legate de ea, printre care si stergere sau delete.

| razvan2011 a răspuns:

Cel mai simplu lucru click pe po za si vezi in paralel cu comenturile sterge aceasta poza

| Maria_3164 a răspuns:

Esti o panarama

| Aditzu1988 a răspuns:

Cand vizualizezi fotografia ai stanga in josul paginii delete this photo.succes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra pe poza care vrei so stergi si jos in stanga trebuie sa scrie delet photo sau ceva de genu si dai clic apoi ok si gata

| RaduManole a răspuns:

Dai pe fotografie si apoi jos in dreapta sau stanga unde sunt scrisurile dai pe delete picture si eu am avut aceeasi problema ierirolling on the floor

| Renk04 a răspuns:

Salut, apesi pe fotografie ca sa o deschizi, intr-un colt o sa vezi ''etigheteaza aceastra fotografie'' etc, iar ultimul scris de acolo e cu '' sterge aceasta fotografie '' ( mai precis in staga sub fotografie) happy

| SirChristopher a răspuns:

Poi intri la profil.dai pe poza...si undeva jos in stanga ai DELETE THIS PHOTO happy bafta happy

| arline a răspuns:

Daca vrei sa le stergi pe toate intra in albumul tau si vcezi ca undeva acolo sus scrie editeaza albumul dai clik pe el si o sati appara o casuta si vezi ca undeva scrie acolo jos sterge albumul si dai pe el si sau sters toatehappy