| Nookoo a întrebat:

Salut,
Stiti cumva cum se foloseste portofelul electronic de la Aplicatia Lime? Trebuie sa platesti una dintre cele 3 sume?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| ywar a răspuns:

Aplicatia Lime te pune sa iti faci cont si sa inrolezi un card. Dupa ce ai facut asta te pune sa faci o alimentare a contului cu o suma minima (pare-mi-se aceasta este de 50 de lei).
Tu cand scanezi codul acela iti percepe o taxa de 3 lei pe deblocare, pentru ca mai apoi sa te taxeze 0, 6 bani pe minut.
Asta e tot. Cand inchizi cursa rescanezi ca sa confirmi ca ai terminat de mers cu jucaria.
Mare atentie la mers. Sunt extrem de periculoase. O cadere in fata masinii se poate lasa cu lucruri foarte grave. Bafta.

| Nookoo explică (pentru ywar):

Adica trebuie sa platesc 50 lei si pe urma sa mai platesc si restul taxelor?

| ywar a răspuns (pentru Nookoo):

Nu
Iti ia din cei 50 lei. Din acel cont iti cheltuie.