| liceu a întrebat:

SALUT!

Stiti siteuri unde te invata sa creezi diferite lucruri.gen: art attack, sau e pe youtube un fel de emisiune unde baga videoclipuri unde iti arata cum sa faci diferite lucruri - De capul tau(asa se numeste emisiunea).

Pentru cei care imi dau cele mai multe site-uri faine funda, sau daca stiti ceva interesant voi si sa imi dati instuctiuni!

Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Bitzu21 a răspuns:

Tu te referi la DIY-uri? adica sa creezi haine, sau suporturi pentru bijuterii sau bratari, sau chestii de genul asta? Daca da, cauta pe youtube DIY. big grin

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| razvan101 a răspuns:

Creative monkeyz

| Cojocaru_Dragos_1994 a răspuns:

NU stiu Art Atack, Online Crafter, Robs World(pe You tube), Childrens Crafts, Sunt Genial(pe you tube)sunt multebig grin