| shon a întrebat:

Stiti vreo "activitate" cu mainile(sau orice parte a corpului nu conteaza, interesanta si usor de invatat de preferat)? ceva gen tutting dar mai interesant... Nu vreau raspunsuri gen l**a sau chestii de genu ca nu-si au rostul.

2 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Iti recomand sa scrii cu mana opusa cu care o faci de fel.e ceva cu adevarat provocator si greu. Exersand, in timp, vei reusi sa faci lucrul acesta. Aduce multe beneficii pentru creier, ai sa vezi. Cam tot ce faci iti afecteaza in vreun fel creierul. spor la exersat!

| elenadache a răspuns:

Twister.
E destul de interesant si chiar amuzant.