| DeYn a întrebat:

Stiti vreun program care iti da Xati si Days free (pentru xat.com)? Sau stiti vreo persoana care da free? DAU FUNDA + RAMAN RECUNOSCATOR!
PS: AM VAZUT MAI MULTI CARE AU XATI SI DAYS NELIMITAT FARA BANI!

7 răspunsuri:
| JellyBean a răspuns:

Http://mdgratismt2.wgz.ro poftim :) sper sa-ti fie de folos, te descurci tu

Primesti cate 1000 xats odata la 24 ore

Funda?

| DeYn explică (pentru JellyBean):

Site-ul ala nu e bun, iti fura doar contul! Alt site care e BUN nu sti?

| JellyBean a răspuns (pentru DeYn):

Eu pe asta il folosesc si merge happy

| DeYn explică (pentru JellyBean):

Serios merge? eu am auzit ca iti fura doar contul, te rog da-mi prin privat id-ul tau!

| JellyBean a răspuns (pentru DeYn):

Eu l-am folosit de
mult nu ma mai intereseaza chaturile astea de mult, daca vrei incearca daca nu, nu nu stau la explicatii

| MaikyGenius a răspuns:

Chatgo.ro happy dai register
si ai 35k xats si 250 days raised eyebrows

| MaikyGenius a răspuns:

Chatgo.ro happy dai register
şi ai 35k xats si 250 days happy.