| ColtzAlb a întrebat:

Salut, sunt din Galati si am fost recent la o casa bantuita. Am aflat lucrul asta recent de la niste prieteni si oameni adulti. Aceasta este pe Bulevardul Cojbuc in apropierea Shopping City. Poate sa imi ofere cineva mai multe detalii sau sa imi spuna povestea din spatele acestei legende?

7 răspunsuri:
| Yuoia a răspuns:

Ma uit pe harta si constat ca ai fost in cimitirul Eternitatea. laughing

| ColtzAlb explică (pentru Yuoia):

Stai, in primul rand ce harta? Am fost si in cimitir da asta acum cateva saptamani.

| darrio2007 a răspuns:

Exista bulevardul Cojbuc in Galati?

| Yuoia a răspuns (pentru ColtzAlb):

Google maps.

| ColtzAlb explică (pentru darrio2007):

Coșbuc*

| darrio2007 a răspuns (pentru ColtzAlb):

Aha! Coșbuc este. Pe la Păpădie pana incolo spre Mall, Patinoar etc.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! De ce nu ceri detalii de la persoanele care ti-au spus ca este bantuita? Afla numele casei sau cauta pe google "case bantuite in Galati" si vezi daca gasesti vreo poveste despre casa de care spui tu. Mai poti cauta pe Facebook grupuri din Galati si sa intrebi acolo.