| truliluli a întrebat:

Sunt La Vodafone dar nu am abonament. Mama mea are si eu imi incarc cartela prin cartele reincarcabile. Am auzit ca exista o varianta sa-mi doneze credit si sa-i vina pe factura lunara in plus cat mi-a donet. Cum fac acest lucru?

4 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Sincer, eu n-am auzit pana acum, dar s-ar putea. Cu exactitate, te-ar putea informa numai un angajat de la orice firma Vodafone. Iti va da toate detaliile.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu ma reincarc de pe numarul cuiva si ii platesc. Trebuie sa intreb si eu cum face "magia".laughing. Oricum eu sunt pe Orange, deci nu ma bag. Success in continuare.

| oanageorgiana a răspuns:

Si eu am cartela Vodafone si in fiecare luna incarc cu 5 euro si imi activez o extraoptiune cu 3000 min si sms in retea si 75 min si sms nationale. si mi se pare mult mai convenabil

| BuburuzaD a răspuns:

Apelezi la 444 si urmezi instructiunile.O sa ai nevoie de codul de abonat care reprezinta ultimele 4cifre de la CNP sau alte cifre in caz ca l-a schimbat(este notat pe contract).O sa iti ceara nr de telefon si valoarea in euro. Daca nu ma insel cand transferi de pe un abonament la euro nu se mai adauga TVA-ul. Sper ca te-am ajutat happy.