| ۞Al3x۞ a întrebat:

Sunt nou pe TPU, in fine, am o problema la Sa-Mp 0-3a(san andreas multiplayer), mi-am facut un server cu tot cu gamemod descarcat si cand intru in el, merge dar prieteni spun ca ei imi vad numele serverului retreiving info...eu le-am dat ipul da tot asa.Plz help, de 2 zile tot caut pe net forumuri pe tema asta da nu gasesc.

2 răspunsuri:
| Beatricee a răspuns:

Eu zic ca scel mai bine e sal lasi asa? conteaza si mie mi s-a intamplat si l-am lasat asa

| ۞Al3x۞ explică:

Pai il pot lasa asa, da numele serverului ii altul si in plus ei spuneau ca nici nu se puteau conecta.