| SnicK a întrebat:

Salut sunt pe un PC Nou Amd Athlon 2.2 Ghz Dual-Core, AMD Athlon 5000, Placa Video GeForce 9500, OS:Windows Vista si am o problema si anume:
Cand deschid calculatorul, imi pare bara aceea care incarca Windowsu, si ramane asa si 2 ore...si daca apas buton sa se inchida si Tin 5 secunde degetu pe el se inchide, apoi apas iar sa se deschida si se incarca un pic si apare ca "Windows has failed to initiate" sau cam asa ceva, si ca "Poate fi problema de la un Hardware sau SOFTWARE instalat recent" dar eu nu am Hardware instalat recent iar Softwaru (Team Viewer) l-am dezinstalat insa tot asa face, iar mai in jos imi da indicatii sa repar windowsul, si mai injos
"SAFE MODE
SAFE MODE with networking
[...]
Start Windows Normally"

Si dau pe ultimu cu Windows Normally si imi merge...

2 intrebari am va rog

1.Cum repar Windowsu
2.Care e problema.

3 răspunsuri:
| Catalion a răspuns:

Nu e de la Team Viewer. Mai bine incearca sa-ti reinstalezi Windows-ul.

| rap4us a răspuns:

Pai odata ce iti merge nu iti mai face probleme.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca mai ai procesorul da-mi un semn pe zam0ldac YM! id. Cheers.