| BananaSuparata a întrebat:

Tatal meu lucreaza in asigurari, si este predicator la biserica penticostala ( religie foarte apreciata in america ). Mama mea este casnica, are doar 12 clase. Care ar fi sansele sa ajungem in america / Australia? Probabil nu va puteti imagina, de cate ori imi doresc sa ajung acolo, sa stau pe plaja, sa vad cladirile. Chiar nu imi pot da seama, de ce noi suntem aici, iar altii s-au nascut in orase sau tari incredibile.

2 răspunsuri:
| Mihaivassi123 a răspuns:

Ce sa spun...sansele sunt sigur peste 50% dar nu trec de 70% din pacate

| OmuDinBerceniCedry2k a răspuns:

Pai tiganii care au 4 clase cum merg in America? Iti trebuie pasaport si viza. Si te duci si traiesti acolo...