| ZCXCV a întrebat:

1.As vrea un telefon cu pretul de maxim 550 lei. M-am gandit la Allview A5 Duo (imi place la el in special designul si ecranul de 4 inch). Ce parere aveti despre el?
2.Ce alt telefon mi-ati recomanda, cu sistem de operare android, la acest pret?
FUNDA happy big grin

Răspuns Câştigător
| PuFiLiCi98 a răspuns:

E foarte bun. Acesta a fost optiunea mea initial, dar neavand bani pentru a-l lua la liber, am optat pentru Huawei Ascend G510.
Am o tableta AllView Speed City. Este buna in general, dar in legatura cu softul... lasa de dorit. Banuiesc ca nu este cazul la a5 duo.
Totusi am auzit ca se misca cu putin lag in meniu, dar asta nu e o problema, si la mine e cam la fel. Oricum tine minte: la Samsung platesti doar firma.happy

2 răspunsuri:
| dryft3r a răspuns:

Un Alcatel 991 toti spun ca nu se merita, dar eu il folosesc de 2 ani de zile fara probleme. S-ar mai putea un Samsung Galaxy Young. Nu degeaba Samsung e cel mai votat telefon din lume, si Allview e facut de romani, deci, stii prea bine cum e Romania!

| Anca2999 a răspuns:

Hmm daca vrei Allview, si daca il cumperi la abonament de.8-9 euro e bun si un P5 Quadlaughing d-asta vreau eu sa-mi iau