| cri489 a întrebat:

am 10 ani si desenez bine, dar nu prea apreciaza cineva asta desenez incredibil:portrete, desene, personaje... dar nimeni nu apreciaza ce sa fac?

Răspuns Câştigător
| ELena30 a răspuns:

Fa ti un blog si expune desenele tale. Vezi de ce aprecieri vei primi din partea unor persoane straine. Sunt sigura ca desenezi foarte frumos, putine persoane au talentul asta. Deci continua sa realizezi desene, sigur cineva te va aprecia! Succes happy

2 răspunsuri:
| IGM a răspuns:

Daca vrei sa iti fie apreciat talentul du-te la un concurs de desen.

| KawaiiBroccoli a răspuns:

Daca ti-ai facut un blog, mi-l dai si mie?batting eyelashes