| cristi9877 a întrebat:

Am doua intrebari:1)Am o cartela cosmote si cum pot sa ii aflu numarul ca nu il mai tin minte.2)Se poate folosi o cartela cosmote cand expira abonamentul ca cartela simpla? dau funda

Răspuns Câştigător
| ImiPlaceSaEnervezLumea a răspuns:

Pai ca sa ii afli numarul suni de pe cartela respectiva pe o alta cartela,pe un prieten de ex, si asa o sa vezi numarul tau.Da, poti sa-ti pastrezi nr de telefon (adica respectiva cartela )dupa ce iti reziliezi abonamentul (adica poti trece pe cartela pastrandu-ti nr de tel)

1 răspuns:
| BebitsaDlk a răspuns:

Paai.cnad ai cumparat cartela era intr'o,, cutie'' de carton. acolo erau cartela .etc.si si un card unde scrie cod pin.etc.si nr de telefon
da se poate folosi o cartela cosmote cand expira abonamentul ca o carteela normalawinking funda?batting eyelashes