| 123Valentin123 a întrebat:

Am minecraft luncher, cand dau Play imi apare eroarea: Unable to load Java7. Please make sure Java Runtime Evironment 7 is installed. Cum o rezolv? Funda daca reusesc.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Actualizeaza-ti versiunea java care o ai instalata cu una curenta.

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns:

Fa update la java si ia-ti minecraft de pe
www.teamextrememc.com

| 123Valentin123 explică (pentru Chinez_Alexandru_1991):

Cum adica?

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns (pentru 123Valentin123):

Descarca din nou java si descarca minecraft(1.7.5) de pe www.teamextrememc.com (ai toate versiunile de la 1.7.5 pana la 1.0)

| 123Valentin123 explică (pentru Chinez_Alexandru_1991):

Ai facebook sau mess? Sa imi explici.

| Chinez_Alexandru_1991 a răspuns (pentru 123Valentin123):

Pff. privat

| VeldroN94 a răspuns:

Iati Java de pe site-ul lor, instaleaz-o si fa update la ultima versiune.
Nu e prea greu happy Fundita?