| stelystely a întrebat:

am o catelusa pechinez foarte draguta alba cu o pata maro vreo sugestie pentru un nume sau mai multe?

2 răspunsuri:
| YuLiAnDrEeA a răspuns:

Casey,Ely,Gun,Meg,Jelly, Keno

| ღdeeღ a răspuns:

Http://www.petnames.net/ -cel mai site pentru nume de anilmale! crede-ma am avut 10 pesti si de acolo mi-am ales numele pentru toti! sunt sigura ca vei gasi un nume potrivit special pentru catelusa ta;) si eu am avut o catea pe care o chema diddlina =)) i-am pus acest nume pentru ca semana foarte tare cu soricelul diddlina ( http://www.freewebs.com/......B1%5D.jpg) Incearca sa iti numesti catelusa dupa un desenul animat/persoana cu care seamana;)

Sper ca te-am ajutat! Bafta la alesul numelui :* funda te rog :o3