| Gopnik a întrebat:

am o intrebare. Anul acesta vreau sa merg la untold si am cumparat un bilet de pe olx care nu e pe numele meu. Daca fac checkinul pot sa ii schimb numele sa fie pe numele meu sau cum pot remedia problema? Si nu prea inteleg, cand ma voi duce sa-mi iau bratara merg cu biletul printat sau cum? Astept un raspuns urgent si dau funda!

2 răspunsuri:
| Maryx2003 a răspuns:

Din cate stiu eu nu poti

| Gopnik explică (pentru Maryx2003):

Pai at cei care cumpara de pe olx si nu au numele lor pe bilet cum fac?