| Zuzumilk26 a întrebat:

Am o intrebare.Eu as vrea sa imi iau de pe Pcgarage un PC si vreau sa fie in Rate.si cand dau la Rate BRD merge doar in 12 rate De ce?
Eu as vrea in 24 sau 60.si cand vreau sa intreb ceva nu îmi apare aia de Mesaje sa pot vorbi cu un Specialist.
Dau Funda celui care imi zice dc nu mergerge! Va rog cat mai repede!

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Fa un credit de nevoi personale si cumpara-l cu banii jos. Creditul de nevoi personale se poate lua pe o periaoda de 5 ani maxim.

| Zuzumilk26 explică (pentru Jameson):

De unde?

| Jameson a răspuns (pentru Zuzumilk26):

De la orice banca la care te incadrezi in masura conditiilor de creditare.