| Robii a întrebat:

Am o intrebare legata de 3 jocuri!
Calculatorul meu are urmatoarele cerinte :
Intel Dual Core 2, 93
GForce GT 9400 1GB Ram
4GB Ram DDR3

Poate rula pe calculatorul meu :

Assassin Creed`s : Da/Nu.
Assassin Creed`s 2 : Da/Nu.
Assassin Creed`s Brotherhood : Da/Nu.

Raspuns rapid dau FUNDA! love struck

4 răspunsuri:
| dorikut a răspuns:

Ar fi fost bine să ne spui și modelul procesorului, dar (din câte știu) singurul Pentium Dual-Core la 2, 93Ghz este E6500.

Placa video mi se pare destul de slăbuță, dar vei putea rula cele 3 jocuri la detalii scazute sau chiar medii și în același timp să te bucuri de un gameplay satisfăcător.

B-Bye! wave

| Ecea a răspuns:

Da

Dar nu le poti rula pe maxim, pe minim o sa iti mearga fara probleme.

| RaVuL a răspuns:

DA
PC tau este foarte bun si merg toate trei deci poti sa ai sperante de jocuri gen Crysys 2 far cry 2 prince of persia nfs shift undercover deci jocuri d-astea tari.
FUNDAA

| snoppyamabil a răspuns:

Dap la toate...