| Cristi151 a întrebat:

Salut TPU,
Am o problema cu internetul de cand mi-a fost bagata fibra optica.
Cauze : Youtube : Mi se blocheaza videoclipurile la 1080p, cateodata si la cea mai mica calitate.
Daca ma conectez la WIFI cu telefonul imi merge foarte bine, nu am probleme, doar la PC.

Va rog sa ma ajutati. Ar trebui sa sun la cei de la RDS?
Funda.

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ar trebui sa reinstalezi Windowsul inainte de a suna la ei. Pe curat! Apoi, daca nu merge, poti suna la RDS.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Problema este de la pc nu de la ei.Reinstaleaza windowsul si daca merge la fel de prost cum spui, atunci ia legatura cu ei.