| Askaw0w a întrebat:

am o problema cu laptopul meu la windows 7.deci,imi instalez la windows tot ce trebuie si cand mi se instaleaza windows 7 nu imi merge si imi zice: Windows cannot install required files. The file may be corrupt or missing.Make sure all files required for installation are avvailable, and restart the installation Error code:0x80070017 dar problema este ca am facut intr-o zi de mai multe ori pe acelasi laptopu.si vreau sa imi explicati cum pot sa il fac sa mearga! ofer funda +vot!

Răspuns Câştigător
| shhadow a răspuns:

Poi problema este ca Windowsu ala e piratat si laptopu nu il suporta!
Fundaaa plsss

2 răspunsuri:
| furios4you a răspuns:

E zgariat dvd-ul sau murdar. incearca cu alt dvd

| furios4you a răspuns:

Ada 2 esti tarelaughing cica nu-l suporta. doar oamenii nu se suporta intre ei. programele nu au ce impartiibig grin