| Apollonir a întrebat:

Am o problema: eu vreau sa ma loghez pe mess dar nu ma lasa imi zice ca contul e blocat si sa imi fac o adresa noua de mess ori sa ii schimb parola, i-am schimbat parola si tot nu merge sa intru. Ce sa fac?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Ai blocat contul pentru ca ai scris parola gresita de mai multe ori. Asteapta ca se deblocheaza singur dupa 12 ore.Ia in calcul si varianta unui nou ID.

3 răspunsuri:
| Alecsandrrra a răspuns:

Mai bine ti-ai face un id nou.E singura solutie.

| MadDeyu a răspuns:

Mai bine un id nou. Si daca iti tot blocheaza id-ul inseamna ca ai un,, admirator" care tot incearca sa iti faca rau. Daca incearca de multe ori sa intre contul tau este blocat automat de catre servere-le yahoo.
Bafta.

| Firs_Ionut_1993 a răspuns:

Pai se deblocheza daca intrii pe yahoomail. Daca este blocat urmezi pasii pentru al debloca.