| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare. Am observat ca cei de la Coca Cola au o promotie ca introduci codul de sub cheita de la doza si ca cat bagi mai multe cu atat ai mai multe sanse. Pana acum am 17 scheite si vreau sa cumpar si mai multe doze. Castigatorul este ales prin tragere la sorti ( daca nu ma insel ) si pot castiga un ghiozdan cu boze integrate sau un DSRL.
Acum vine si intrebarea, Promotia asta e teapa sau daca castig chiar primesc ce am castigat. La sectiunea cu castigatorii la toti scrie,, In curs de validare,, Am incercat sa caut pe Facebook 2-3 oameni dar nu am gasit.

Scuze daca nu am nimerit categoria.

1 răspuns:
| darrio2007 a răspuns:

Sansele ca tu sa castigi asa ceva sunt destul de mici. Premiile vor merge la unii care se stiu dinainte.