| andrey663 a întrebat:

Am si eu o intrebare.
Care telefon este mai bun?
Vodafone Smart II sau Samsung Galaxy Y?
Care sunt avantajele si dezavantajele acestor telefoane.
Cel ce-mi argumenteaza cel mai bine ce telefon sa cumpar va primi funda.

Răspuns Câştigător
| stoica1 a răspuns:

VODAFONE SMART: Touch Bar, Dimenisune 109x58x12.3 mm, tastatura : virtual qwerty, Dimenisunea displeyului 3, 22 inches, processor chipset, meorie interna 1, 60 de mb, camera foto de 3 mp, mp3 player, Bluetooth, card micro sd

SAMSUNG GAAXY Y

Bar, 104x58x111,5 dimensiune 3 inches marimea, memorie interna 160 mb, camera foto de 2 mp, MP3 PLAYER, memorie externa micro sd

A da amndoua au sisteme de operare android. Dar eu mi-as lua Samsung galaxy y deoarece Samsung e maibun ca odafone in toate privintele. Acum decizia e a ta. Sper ca te-am ajutat Funda?

| andrey663 explică (pentru stoica1):

Am sa-mi iau un Samsung.

| stoica1 a răspuns (pentru andrey663):

Funda?

3 răspunsuri:
| LondonAnn a răspuns:

Vodafone smart II este mai performant. Are ecranul mai mare, android-ul este mai recent, camera este mai buna, memoria este mai mare, este mai rapid. Sper ca iti ajunge.