| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o intrebare despre Untold Festival 2018. Deci eu vreau sa merg acolo anul asta, problema este ca am 17 ani. Se accepta minori fara un parinte acolo, gen? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| alessia5158 a răspuns:

Numai minorii sub 14 ani trebuie sa fie insotiti de catre un parinte iar ceilalti, sub varsta de 18 ani, trebuie sa detina un acord scris al parintilor cu detalii de contact pentru cazuri de urgenta.Probabil ca forma si continutul acestui acord va fi publicat pe website-ul festivalului.
Ca sa iti faci o idee citeste articolul din presa (2017) : http://adevarul.ro/......index.html

| Codrinn69 a răspuns (pentru alessia5158):

Acea chestie trebuie trasa pe o foaie? Sa o completeze ai mei, apoi s-o iau cu mine sau cum?

| alessia5158 a răspuns (pentru Codrinn69):

Nu stiu daca acordul respectiv poate fi descarcat ( de pe site) si doar completat. Banuiesc ca se poate!

| Codrinn69 a răspuns (pentru alessia5158):

Merci frumos, nu am ramas lamurit cu acordul acela, dar o sa ma documentez. O seara frumoasa!

| alessia5158 a răspuns (pentru Codrinn69):

Cu placere!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Nu, doar peste 18 ani.