| RazzyFTW a întrebat:

Am si eu o problema cu Facebook.Am dat la cateva persoana block si acum as vrea sa-i scot din lista de ignore dar nu-mi apar!Intru la Setari de >ConfidentialitateAdministraţi procesul de >blocareNu ai adăugat pe nimeni pe lista de persoane blocate.Ma poate ajuta cineva?DAU FUNDA!

1 răspuns:
neluL
| neluL a răspuns:

In alta parte nu sunt! Acolo sunt toate persoanele blocate de tine! Daca acolo nu ii gasesti inseamna ca si-au sters contul si apoi si-au facut altul!
Bafta!