| SMaster a întrebat:

Am si eu o problema daca ma puteti ajuta. si problema suna astfel : Mi-am luat laptop care indeplineste cerintele recomandate la fifa 2013 chiar mult mai bine arata ca cerintele recomandate. Am descarcat fifa 13 totul a mers bine o saptamana cand incerc sa intru in el imi merge perfect tot am vrut sa joc un amical si imagine din meci era inchisa rau la culoare abia se vedea. L-am dezinstalat si am incercat sa il instalez si apare o eroare : To run this application, you first must install one of the following versions of the.NET Framework : v2.0.50727

Am sters NET Framework care era la windows-ul meu si acum imi apar tot felul de erori
Contact your application publisher for instructions abou obtaining the appropiate version of the.NET Framewok. Acum cred ca trebuie sa instalez un net framework am incercat sa instalez altul si a aparut alta eroare, poate stiti voi unul care o sa mearga.
Setup has detected that this computer does not meet the requirements to install this software. These requirements must be met before you can install Microsoft.NET Framework 2.0 SP2.
(x) Requirements and Software Prerequisites
Microsoft.NET Framework 2.0
This product is not suported on Vista Operating Sistem.
Nu stiu ce sa ii fac am laptop peste cerintele recomandate e foarte bun si nu stiu ce sa fac AJUUTATI-MA sad VA ROG FRUMOSS VREAU SA MAI MA JOC SI EU FIFA 2013 sad

4 răspunsuri:
| FatUglyVirgin a răspuns:

E greu cu engleza asta... zice clar sa instalezi net framework

| SMaster explică (pentru FatUglyVirgin):

Frate eroarea a doua apare cand instalez NET FRAMEWORK

| ManiacuAMD a răspuns:

Ma cea mai mare greseala pe care ai facut-o aici a fost sa dezinstalezi framework original trebuia sa instalezi si pe ala chiar daca ai mai multe

| SMaster explică (pentru ManiacuAMD):

Si cum pot sa il iau? Mai pot face ceva? Eroarea a doua imi apare cand instalez net am incercat tot felul de versiuni habar nu am sad