| Dhanny23 a întrebat:

Am si eu o probleme, ma joc metin2ro si de fiecare data cand trec pritrun portal sau ma teleportez ma scoate si nu pot sa mai intru deoarece imi da,, eroare la conectarea la server" la fel cand dau relog. Imi puteti da niste sfaturi sau ma puteti ajuta?

2 răspunsuri:
| CainePeVine a răspuns:

Da sunt doar niste probleme si mie mi se intampla cand jucam, dar nu stiu de ce.iesi de pe joc si intri iar altceva nu cred ca poti face.

| cyly24k a răspuns:

Salut eu cand intru in metin2ro dupa maxim 5-10 min imi cade netu.si trebuie sa dau restart la calculator cine ma poate ajuta? nici cei responsabili de net nu ma pot ajuta...app cine are un cont de metin2ro de preferat sv Leonis sa-mi dea add la id andrey_shukaru2003 Multumesc