| The4Ever a întrebat:

Am terminat cu examenele de clasa a VIII-a, ma rog. Vreau sa stiu cam pe ce data afli cand ai fost admis la un liceu anume. Optiunile pentru licee le fac maine, dar sunt curios. Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Repartizarea computerizata se face pe 15 iulie iar pe 16 iulie se afiseaza la scoala unde ai terminat cl. a VIII-a si la liceul unde ai intrat.

3 răspunsuri:
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Repartizarea computerizată se realizează în 15 iulie, se afişează în 16 iulie; iar în perioada 17 iulie-25 iulie 2014 trebuie să mergi să-ţi depui dosarul la liceul unde ai fost repartizat!

Vezi alte detalii în "Broşura Admiterii 2014" de la linkul :
http://ismb.edu.ro/......014_15.pdf

Afişarea se face :
* pe net, la linkul oficial http://admitere.edu.ro/
* la liceele respective
* la avizierul şcolii pe care ai absolvit-o
* precum şi pe site-ul ISJ de care aparţi.

Toate cele bune.

| oODonViperOo a răspuns:

Pe 16 iulie se afiseaza repartitiile.

| Andreea2200 a răspuns:

Până pe 16 iulie se afişează unde ai fost admis.