| marianna17 a întrebat:

Salut TPU,
Am un cont pe FaceBoock si cineva mi-a aflat parola de la emailul de pe care aveam contul si mi-a schimbat parola si acum vreau sa schimb adresa de email a contului
Am pus doua adrese si ma pot loga de pe ambele dar vreau sa o sterg pe cealalta pentru a nu putea cel ce mia afltat parola sa dea forgot pass si sai trimita un email pentru resetarea parolei si sa pierd is contul de faceboock.

Dau fundita

2 răspunsuri:
| 亚历山 a răspuns:

Pai schimba parola de la messenger [daca e aceeasi] si dupa aia de la facebook...

| marianna17 explică:

Nu pot ca mia sparto cineva si a schimbat-o dar vreau doar sa mut contul de facebook pe alt mail