| StEaUaVLAD a întrebat:

am un LG T500 si cand intru pe youtube pe telefon nu merge sa ma uit la videoclipuri am internet activat de la *100# deci internetul merge dar cand dau pe videoclip mi se incarca zice succes si nu mi-l deschide. Am nevoie de vreun program pentru a putea viziona in rest google merge bine.
Multumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| daniela8491 a răspuns:

Probabil ai istoricul prea incarcat si putina memorie goala...

| StEaUaVLAD explică (pentru daniela8491):

DIn pacate nu e asta cand sunt pe youtube pe telefon imi apare ca nu pot viziona pe youtube ceva scris acolo dedesubt la videoclip am uitat sa mentionez asta...