| andreizeko99 a întrebat:

Am urmarit pe Youtube diferite filmulete cu cautatorii de aur (cei care se folosesec de detectorul de metale) credeti ca merita sa cumpar unul si sa umblu prin paduri dupa aur?laughing as scoate bani frumosi?

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Salut,
Interesant. Nu stiu unde poti gasi un detector de metale. Daca ai timp si esti pasionat bineinteles ca o sa scoti si bani, mergi mai ales sa cauti pe langa cetati sau castele vechi, sigur au fost boieri bogati care si-au mai scapat cate un ban de aur pe jos. big grin
O zi frumoasa!

5 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Chiar daca nu gasesti aur, vei gasi o comoara mult mai valoroasa: sanatatea!
Drumetiile in natura iti intaresc organismul si iti asigura o sanatate inestimabila in bani.
Faci economii la banii ne-aruncati pentru medicamente, care valoreaza cat un munte de aur!

| SoulReaver a răspuns:

Din cate stiu eu, iti trebuie autorizatie pentru o anumita arie in care poti cauta. Detectorul trebuie inregistrat la politie sau primarie(nu stiu sigur). E multa hartzogaraie pentru nimic. Poti sa te interesezi pe google mai amanuntit.

Răspuns utilizator avertizat
| Dumbi a răspuns:

Toti tagani au gasit ferul si haurul ascuns… numai ai sanse.

| Skippy223 a răspuns:

Nu.