| RsKd a întrebat:

Aproape orice deschid imi apare eroarea is not a valid win32 application.

Am incercat sa intru prin safe mode sa instalez combo fix, malware bytes dar aceeasi eroare imi da, eu am instalat eset nod 32 6 si a gasit 101 de virusi.

Exista vreo rezolvare sau imi reinstalez windowsul?

3 răspunsuri:
| Bοgdαη a răspuns:

Salut!
Problema asta am avut-o si eu. E din cauza virusilor care a afectat sistemul! Ti-l reinstalezi si gata iti va merge ca inainte!
Bafta!

| RsKd explică:

Am reinstalat windows si am bagat antivirus avast, totul merge foarte bine.

| BeSTrR a răspuns:

Stiu asa am patit si eu trebuie sa iti reinstalezi windowsul cu altul nu tot acelasi fiindca virusii aceia tiau atacat win32 cel mai important fisier, crede-ma ca asa am patit si eu si n-am avut incotro