| marek13s a întrebat:

As dori sa stiu si eu care sunt pasi prin care pot paria la o casa de pariuri sportivethinking nu am pariat nicioadata si vreau sa incerc dar nu vreau sa merg fara a sti ce trebuie sa fac si sa ma fac de rusine :-s dau fundita + vot! >:

Răspuns Câştigător
| rclau14 a răspuns:

Sunt case de pariuri sportive online si sunt altele offline adica cele din oras. Pur si simplu te duci iti iei o hartiuta cu un pix si ori sunt afisate meciurile pe un perete ori sunt niste reviste sau coli cu meciurile pe masute...cand te-ai decis ce meciuri alegi scrii codul meciului si pronosticul 1, x, 2 etc fiindca sunt multe optiuni apoi te duci la cel care se ocupa cu preluarea biletului si ii dai banii pe care vrei sa-i pariezi. Trebuie sa ai 18 ani, nu obligatoriu fiindca unii te lasa indiferent de varsta big grin bafta!

2 răspunsuri:
| adriangabor92 a răspuns:

Sa ai 18 ani

| johngregory a răspuns:

Multe case de pariuri nu tin cont de limita de varsta. Inainte sa te apuci de pariuri iti recomand sa studiezi clasamentele si rezultatele foarte bine, asta daca vrei sa ai si un castig. Depinde la ce casa vrei sa pariezi, fiecare are "formularul".de ex pe bwin sunt 50 de pariuri diferite la fiecare meci
in mare daca pariezi 1 pariezi pe gazda, x este egal, 2 oaspetilaughing)
bafta!