| MannersMakethMan a întrebat:

as vrea sa merg si eu la cinema sa vizionez,, copoi pentru strigoi R.I.P.D,, si vreau sa stiu daca este ceva de el. M-am uitat la trailer la tot! Dar vreau si parerile voastre!

Răspuns Câştigător
| Sophie90 a răspuns:

Eu l-am vazut la cinema acum cateva zile si pot spune ca mi-a placut, nu am regretat ca am fos si l-am vizionat. Cei doi actori(actorii principali) mi se pare ca joaca foarte bine impreuna, este o comedie cu actiune si zic ca merita vazut. Vizionare placuta!

2 răspunsuri:
| ZEYN a răspuns:

Poate te ajuta mai mult link-ul meu :D

http://www.filme-ok.net/2013/09/ripd-2013-online-subtitrat.html