| anonim_4396 a întrebat:

as vrea sa stiu daca tigarile kent convertibles lasa miros in haine si par?

Răspuns Câştigător
| Juleuuss a răspuns:

Normal, nu ai observat că toate scot fum? Asta înseamnă că mirosul intră și.n haine.

| Striker14 a răspuns (pentru Juleuuss):

Bine, toate scot fum, dar poate astea aveau un miros mai placut big grin

| Juleuuss a răspuns (pentru Striker14):

Nu, sunt la fel ca celelalte.

12 răspunsuri:
| cristiiiiiii a răspuns:

Lasa miros si acestea happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu, sunt special create sa lase miros doar in aer, hainele si parul fiind protejate de balsam natural.

Răspuns utilizator avertizat
| xXdoareuXx a răspuns:

Toate tipurile de tigari lasa miros in haine si in par

| MotanuJmekerit a răspuns:

Din timp ce fumezi nu conteaza ce tigari o sa lase fum deci DA LASA miros, funda?big grin big grin big grin big grin

| ktlina a răspuns:

Orice tigare lasa miros naspa dar kentu convertibil are pasitluta de menta care mai atenueaza din miros

| Lapusneanu a răspuns:

Orice tigari lasa miros.

| DianaDaiana18 a răspuns:

Categoric skiller normal orice tigari, in afara de tigarea electronicabig grin

| Anonim007Anonim a răspuns:

Daca nu te lasa parinti asculta o scuza buna : Le zici ca ai mers la ceva restaurant cu prieteni si s-a fumat mult si mirosul a intrat in haine si in par happy Simpluwinking

| Striker14 a răspuns (pentru Anonim007Anonim):

Nu fumez eu, m-am lasat. Era de curiozitate.