| MilkaFriend a întrebat:

As vrea sa stiu Starcraft 2 isi merita banii nu ma prostesc daca il cumpar?

2 răspunsuri:
| alealexxx a răspuns:

Ei sincer sa fiu daca iti plac jocuri de genu acesta da..are grafica foarte buna, este acceptabil si din cate stiu are multi utilizatori.
Funda?

| Hrystu_Andrey_1983 a răspuns:

Salut prietene. Am avut si eu SC 2 pe un calculator foarte slab cu 2 Gb ram, desigur mergea binisor, iar de downloadat il gasesti pe battle.net de acolo iti downloadezi wings of liberty iti voi da ul link:https://eu. battle.net/account/sc2/starter-edition/
de aici poti downloada SC 2 wings of libertiy iar ca sa il poti juca iti trebuie cont, care ti-l faci inainte sa il downloadezi, sper ca te-am ajutat, astept funda, si apropo. Bafta!