| Gerrera a întrebat:

as vrea sa urmez un curs de pictura online gratuit, fiindca ma pregatesc sa dau anul acesta la un liceu de arta, ma puteti ajuta?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

De ce sa faci un curs online? Un curs cu un profesor ar fi mai bun. Te poate indruma si iti poate explica mult mai mult.

| GeorgianaT1 a răspuns:

Nu cred ca un curs online te va ajuta prea mult. Poti sa faci meditatii cu elevi sau studenți la arte, daca nu vrei sa dai bani multi. Pe mine una m-au ajutat mult pregătirile făcute inainte de admitere. Dacă ești din București poate te pot ajuta

| GeorgianaT1 a răspuns:

Cursul online nu e o optiune prea bună. Eu sunt la liceu de arte, clasa a12a,și pot spune ca m-au ajutat pregatirile făcute inainte. Dacă nu vrei sa dai bani multi pe meditatii poti apela la elevi sau studenți de la arte. Dacă ești din Bucuresti poate te pot ajuta