| Todoran_Dei_1985 a întrebat:

Asta este prima data când intru pe acest site și aș vrea să știu dacă episoadele lui Zappy cu întrebări puse aici sunt reale( adică chiar sunt oameni care au întrebat și nu și au luat ban sau ceva) sau fake( adică le inventează el pentru amuzamentul celorlalți...) Va mulțumesc!

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca le ia de aici la ce lucruri tampite intreaba unii uneori

| Todoran_Dei_1985 explică (pentru Adry05):

Observ și eu... concluzia este că, daca vrei ajutor la școală sau teme, mai bine încearcă mai întâi pe brainly happy

| Adry05 a răspuns (pentru Todoran_Dei_1985):

Ce treaba are scoala? Intrebarile puse de el din ce am vazut sunt mai mult ce tin de dragoste/sex/viata etc. Oricum aici nu ai voie sa postezi intrebari legate de teme, se sterge intrebarea si uneori chiar suspenda contul.

| Todoran_Dei_1985 explică (pentru Adry05):

Exact asta am zis și eu, că nu e tocmai pentru teme, ci pentru alte lucruri utile probabil în viața de zi cu zi pe care nu prea le poți posta pe brainly sau alte site uri

| Todoran_Dei_1985 explică (pentru Adry05):

Tocmai asta am zis și eu, că pe acest site nu se prea pun întrebări legate de teme, in schimb se pun in legătură cu alte lucruri probabil utile, întrebări pe care nu le prea poți pune pe brainly sau alte site uri. Scuze pentru întârziere, dar abia acum am intrat din nou pe Chrome pe telefon...