| Chuchk a întrebat:

Salut TPU,azi am revazut trilogia the dark knight. Si m-am intrebat daca ipotetic daca ar putea fi batman real? Sa zicem ca exista un tip cu mult timp liber resurse financiare, pregatit fizic si psihic expert in arte martiale un, bun detectiv cu oamenii in care poate avea incredere si sa existe tehnologia de care are nevoie.Deci, cum credeti ca ar reactiona oamenii de rand si autoritatile? Si cat de repede credeti ca ar fi prins de politie si arestat?

1 răspuns:
| Vadimcotaru a răspuns:

In primul rand daca ar exista nu s-ar face remarcat ca nu este nimeni si nimic cu care sa se bata iar daca s-ar fi remarcat la publicitatea pe care o are batman oamenii ar fi minunati dar dupa un timp o sa zica cine e ciudatul asta cu chilotii pe deasupra oricum daca e asa cum e in anime cred ca politiei iar lua vreo saptamana depinde sau de loc