| Ghost99 a întrebat:

care sunt cele mai periculoase cartiere din Cluj?

5 răspunsuri:
| Weider a răspuns:

Zorilor si Marasti din cate stiu eu.

| Tudy000 a răspuns:

Iris,Andrei Muresan, Strada Bayron, Manastur, in Marasti ma plimb la orice ora, noapte sau zi si nu am nici o problema si stau aici de 23 de ani, ar mai fi Groapa aka zona Aurel Vlaicu, plin de tzigani iiihh

| m2704 a răspuns:

Cred ca Zorilor.

| victor987 a răspuns:

O sa vezi tu...hahahahahaha

| ovy7 a răspuns:

Nu prea exista asa ceva in Cluj, eu stau aici de 3 ani si n-am avut nici o problema de genul, in fiecare cartier exista uscaturi laughing dar daca iti vezi de treaba ta nu o sa ai probleme. oricum ca sa incerc sa te ajut, cartierul Iris este cel care imi displace cel mai mult.